Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf
Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf
Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf

Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf

399,00 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Goodsport.pl: 399,00 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów online w bazie aby wyszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 399,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Kwota 399,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf

Aluminiowa kierownica o aerodynamicznym i z lekkim zwiększeniem zapewniającym więcej miejsca na nadgarstki. Nowy poziom prędkości kształt kierownicy Bontrager Elite Aero VR-CF niweluje opór powietrza. Obliczono,dzięki czemu można polepszyć czas o 23 sekundy na godzinę w porównaniu do tradycyjnej kierownicy o okrągłym profilu. Skorzystaj z zalet kierownicy ukształtowanej z aluminium 6066-T6 i wewnętrznego kanału na linki i zyskaj tym samym o lepszy poziom aerodynamiki. Detale artykułu kompozycja ze specjalnie cieniowanego stopu aluminium 6066-T6 kształt z kompaktowym, zmiennym promieniem z powiększeniem (VR-CF) zwiększa miejsce na nadgarstki i gwarantuje bardziej praktyczne chwyty Kompatybilna z przystawkami aerodynamicznymi Profil Aero drop bar jest bardziej aerodynamiczny w porównaniu z tradycyjnymi, okrągłymi kierownicami Wewnętrzne prowadzenie kabli dla Di2 i charakterystycznego pancerza Wygrawerowane laserowo linie położenia dźwigni hamulca pozwalają na jej dokładne ustawianie Z homologacją UCI informacje technologiczne Szerokość: 380 mm, 400 mm, 420 mm, 440 mm Obejma: 31,8 mm Zgięcie: VR-CF VR-CF VR-CF VR-CF Haki: 123 mm Rozstaw ramy: 93 mm Materiał: Stop aluminium Masa: 380 mm: 330g 400 mm: 340g 420 mm: 350g 440 mm: 360g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 399,00 zł
Najwyższa cena 399,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 20.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala Ci na analizę wartości produktu w czasie.

Nie udało się pobrać archiwalnych informacji na temat cen dla produktu Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf (Kierownice rowerowe). Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla nas niezwykle istotna! Dodaj swoją recenzję produktu.

Jeszcze nikt nie ocenił Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf. BBądź pierwszy i powiedz co myslisz!

Znalezione oferty

Do kwot pokazanych niżej dla Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf Bontrager nie wliczono ewentualnych kosztów wysyłki / dostawy. Przed wyborem sklepu, uzyskaj informacje o renomie firmy i pamiętaj o możliwości doliczenia dodatkowych kosztów. Aktualizacja listy sklepów następuje co kilkanaście minut.

 • Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf (idź do Goodsport.pl)

  Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf Sklep on-line
  ★★★★★
  399,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...