Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL
Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL
Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL

Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL

1 869,15 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Goodsport.pl: 1 869,15 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość e-sklepów w systemie BikeTOP aby odszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 1 869,15 zł w sklepie Goodsport.pl. Przedstawiona kwota 1 869,15 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL

Zintegrowana kierownica/wspornik, która zapewnia estetyczną skuteczność w lekkim opakowaniu. Oszałamiający wygląd i nieszablonowe osiągi Usprawnij swoją maszynę i zamontuj kierownicę/mostek MTB Bontrager RSL,cieszyć się z wyjątkowo wysmakowanego, jednoczęściowego i w pełni zintegrowanego karbonowego zespołu. Kierownica z włókna węglowego OCLV to wzorzec wytrzymałości i lekkości, a dzięki bezproblemowej integracji elektroniki z Blendr Twój kokpit będzie wyglądał i sprawował się lepiej niżeli kiedykolwiek. Kierownica/mostek MTB RSL jest zgodna jednocześnie ze sterami Knock Block, jak i standardowymi, więc nie ma powodu, żeby nie wybrać tej nieszablonowej wyczynowej części. Szczegóły produktu konstrukcja z włókna węglowego OCLV jest wyznacznikiem wytrzymałości i lekkości Zgodność ze sterami z Knock Block i standardowymi (dołączony adapter) Bezproblemowa integracja akcesoriów z Blendr (mocowania sprzedawane oddzielnie) Linie pozycjonowania dźwigni manetki i hamulca pozwalają na ich precyzyjne ustawienie Linie docięcia 40 mm pozwalają uzyskać właściwe dobranie części mocujące z tytanu są lekkie i długowieczne dane techniczne Wznios mostka: 750mm x 70mm: -13 poziomów 750mm x 80mm: -13 stopni 750mm x 90mm: -13 stopni 820mm x 35mm: 0 poziomów 820mm x 45mm: 0 stopni Wznios kierownicy: 750mm x 70mm: 0 750mm x 80mm: 0 750mm x 90mm: 0 820mm x 35mm: 27,5 mm 820mm x 45mm: 27,5 mm Materiał: Composite

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 1 869,15 zł
Najwyższa cena 1 869,15 zł
W bazie od 11.01.2024
Data aktualizacji 24.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje o zakupie.

nie udało się nam pozyskać archiwalnych informacji cenowych dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla innych ważna! Dodaj recenzję produktu.

Nie mamy w porównywarce jeszcze opinii na temat Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL. Czy chciałbyś dodać pierwszą opinię?

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL Bontrager, pokazanych poniżej, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Zanim wybierzesz, gdzie kupić produkt, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat firmy i uwzględnij warunki dostawy. Aktualizacja katalogu sklepów z ofertami odbywa się co kilka - kilkanaście minut.

 • Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL (w sklepie Goodsport.pl)

  Kierownica/mostek MTB Bontrager RSL Sklep on-line
  ★★★★★
  1 869,15 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...