Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C
Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C
Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C

Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C

2 699,00 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Goodsport.plw cenie 2 699,00 zł

Przeszukaliśmy całą bazę internetowych sklepów w naszym systemie aby odnaleźć świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 2 699,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Wyświetlona wota 2 699,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C

Zintegrowana kierownica/mostek, która elegancko i pewnie trzyma linki i przewody, co zagwarantuje estetyczny wygląd i ulepsza aerodynamikę. Oszczędź Waty, jeźdź szybciej Z tym aerodynamicznym usprawnieniem kokpit zyskuje na przezroczystości dzięki bezpiecznemu ukryciu linek i przewodów, zapewniającemu wyrafinowany wygląd i darmową szybkość. Kierownica/mostek Aeolus RSL to sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej szybkości względem poprzedniej wersji. To lekki, szybki i przystępny w instalacji komplet, a dodatkowo zgodny z Blendr, dzięki temu bezproblemowo zamocujesz lampkę lub urządzenie Garmin. Szczegóły towaru kompozycja z włókna węglowego OCLV jest superlekka, wytrzymała i pochłania wstrząsy Budowa zintegrowanej kierownicy/mostka polepsza atrybuty aerodynamiczna i ogranicza masę Sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej szybkości względem poprzedniej wersji Zintegrowany system zarządzania linkami i przewodami trzymany pewnie przez śrubę heksagonalną M4, przykręcaną z momentem 5 Nm Profil VR-C (ang. Variable-Radius Compact – kompaktowy, zmienny promień) zagwarantuje dłuższy wysięg i zagięcie W zestawie podstawki Blendr Mono i Duo, a także mocowania na lampki Ion i komputery Garmin Zatwierdzona do używania z rurą sterową z włókna węglowego albo ze stopu aluminium

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 2 699,00 zł
Najwyższa cena 2 699,00 zł
W bazie od 02.02.2024
Data aktualizacji 21.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen daje możliwość podejmowania świadomych decyzji zakupowych.

Bardzo nam przykro, na chwilę obecną brak dostępnych danych na temat historii cen produktu Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C (Kierownice rowerowe).

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Napisz, co o nim sądzisz.

Dla Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C nie zarejstrowaliśmy jeszcze recenzji.

Znalezione oferty

Ewentualne koszty przesyłki dla Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C Bontrager nie są uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Zanim wybierzesz, gdzie zrobić zakup, zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami realizacji zamówienia. Aktualizacja listy sklepów z ofertami następuje co kilka minut.

 • Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C (idź do Goodsport.pl)

  Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C Sklep on-line
  ★★★★★
  2 699,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...