Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

2 974,15 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Goodsport.pl: 2 974,15 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów on-line w naszej bazie danych aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 2 974,15 zł w sklepie Goodsport.pl. Wyświetlona wota 2 974,15 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

Zintegrowana kierownica/mostek, która elegancko i pewnie trzyma linki i przewody, co zapewnia estetyczny wygląd i udoskonala aerodynamikę. Oszczędź Waty, jeźdź szybciej Z tym aerodynamicznym usprawnieniem kokpit zyskuje na przezroczystości dzięki bezpiecznemu ukryciu linek i przewodów, zapewniającemu wyrafinowany wygląd i darmową prędkość. Kierownica/mostek Aeolus RSL to sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej szybkości względem poprzedniej wersji. To lekki, prędki i prosty w instalacji pakiet, a w dodatku zgodny z Blendr, dzięki temu bezproblemowo zamocujesz lampkę lub urządzenie Garmin. Detale produktu kompozycja z włókna węglowego OCLV jest superlekka, wytrzymała i pochłania wstrząsy Budowa zintegrowanej kierownicy/mostka udoskonala właściwości aerodynamiczna i ogranicza masę Sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej prędkości względem poprzedniej wersji Zintegrowany system zarządzania linkami i przewodami trzymany pewnie przez śrubę heksagonalną M4, dokręcaną z momentem 5 Nm Profil VR-C (ang. Variable-Radius Compact – kompaktowy, zmienny promień) zagwarantuje dłuższy wysięg i zagięcie W pakiecie podstawki Blendr Mono i Duo oraz mocowania na lampki Ion i komputery Garmin Zatwierdzona do używania z rurą sterową z włókna węglowego lub ze stopu aluminium

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 2 974,15 zł
Najwyższa cena 2 974,15 zł
W bazie od 03.02.2024
Data aktualizacji 24.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala na podejmowanie mądrych decyzji o zakupie.

nie udało się nam zebrać archiwalnych informacji cenowych dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas bardzo istotna! Wyślij recenzję tego produktu.

Nie mamy w bazie jeszcze opinii na temat Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager. Czy chciałbyś dodać pierwszą opinię?

Znalezione oferty

Do cen pokazanych poniżej dla Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Bontrager nie wliczono ewentualnych kosztów wysyłki / dostawy. Podczas wyboru miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z reputacją firmy i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z przesyłką. Lista propozycji cenowych jest odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager (w sklepie Goodsport.pl)

  Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Sklep on-line
  ★★★★★
  2 974,15 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...