Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c
Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c
Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c

Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c

3 199,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Goodsport.pl: 3 199,00 zł

Przeszukaliśmy bazę e-sklepów w naszej bazie aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 3 199,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Wyświetlona cena 3 199,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c

Zintegrowana kierownica/mostek, która elegancko i pewnie trzyma linki i przewody, co gwarantuje estetyczny wygląd i udoskonala aerodynamikę. Oszczędź Waty, jeźdź szybciej Z tym aerodynamicznym usprawnieniem kokpit zyskuje na transparentności dzięki bezpiecznemu ukryciu linek i przewodów, zapewniającemu wyrafinowany wygląd i bezpłatną prędkość. Kierownica/mostek Aeolus RSL to sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej prędkości względem poprzedniej wersji. To lekki, prędki i przystępny w instalacji pakiet, a ponadto zgodny z Blendr, dzięki temu bezproblemowo zamocujesz lampkę lub urządzenie Garmin. Szczegóły towaru kompozycja z włókna węglowego OCLV jest superlekka, wytrzymała i pochłania wstrząsy Budowa zintegrowanej kierownicy/mostka udoskonala atrybuty aerodynamiczna i ogranicza masę Sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej szybkości względem poprzedniej wersji Zintegrowany system zarządzania linkami i przewodami trzymany pewnie poprzez śrubę heksagonalną M4, dokręcaną z momentem 5 Nm Profil VR-C (ang. Variable-Radius Compact – kompaktowy, zmienny promień) zapewnia dłuższy wysięg i zagięcie W pakiecie podstawki Blendr Mono i Duo, a także mocowania na lampki Ion i komputery Garmin Zatwierdzona do stosowania z rurą sterową z włókna węglowego albo ze stopu aluminium

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 3 199,00 zł
Najwyższa cena 3 199,00 zł
W bazie od 03.02.2024
Data aktualizacji 21.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala użytkownikowi na obserwację wartości towaru na przestrzeni czasu.

Nie udało się pobrać historycznych informacji na temat cen dla produktu Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c (Kierownice rowerowe). Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Powiedz nam, co o nim sądzisz.

Nie znaleźliśmy żadnych opinii dla tego produktu. Niech Twoja recenzja będzie pierwszą!

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager, prezentowanych poniżej, nie uwzględniono ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim zdecydujesz, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Lista sklepów z ofertami jest aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c (w sklepie Goodsport.pl)

  Bontrager Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Sklep on-line
  ★★★★★
  3 199,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...