Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

2 699,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Goodsport.pl: 2 699,00 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów online w systemie aby odnaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 2 699,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Przedstawiona cena 2 699,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

Zintegrowana kierownica/mostek, która elegancko i pewnie trzyma linki i przewody, co zapewnia estetyczny wygląd i poprawia aerodynamikę. Oszczędź Waty, jeźdź szybciej Z tym aerodynamicznym usprawnieniem kokpit zyskuje na przejrzystości dzięki bezpiecznemu ukryciu linek i przewodów, zapewniającemu wyrafinowany wygląd i bezpłatną prędkość. Kierownica/mostek Aeolus RSL to sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej szybkości względem poprzedniej wersji. To lekki, szybki i łatwy w instalacji zestaw, a dodatkowo zgodny z Blendr, dzięki czemu bez problemu zamocujesz lampkę lub urządzenie Garmin. Detale artykułu kompozycja z włókna węglowego OCLV jest superlekka, wytrzymała i pochłania wstrząsy Budowa zintegrowanej kierownicy/mostka udoskonala atrybuty aerodynamiczna i ogranicza masę Sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej szybkości względem poprzedniej wersji Zintegrowany system zarządzania linkami i przewodami trzymany pewnie przez śrubę heksagonalną M4, dokręcaną z momentem 5 Nm Profil VR-C (ang. Variable-Radius Compact – kompaktowy, zmienny promień) zagwarantuje dłuższy wysięg i zagięcie W pakiecie podstawki Blendr Mono i Duo, a także mocowania na lampki Ion i komputery Garmin Zatwierdzona do użytkowania z rurą sterową z włókna węglowego albo ze stopu aluminium

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 2 699,00 zł
Najwyższa cena 2 699,00 zł
W bazie od 02.02.2024
Data aktualizacji 21.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala Ci podejmować przemyślane decyzje zakupowe.

nie udało się nam pozyskać archiwalnych informacji na temat cen dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Powiedz nam, co o nim sądzisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager. Pomóż innym osobom i podziel się swoją opinią o produkcie.

Znalezione oferty

Do cen wyświetlonych na poniższej liście dla Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Bontrager nie wliczono ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim zdecydujesz, gdzie zakupić produkt, zapoznaj się z opiniami o firmie i uwzględnij warunki dostawy. Katalog sklepów jest stale odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager (oferta z Goodsport.pl)

  Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Sklep on-line
  ★★★★★
  2 699,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...