Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

2 699,00 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Goodsport.pl: 2 699,00 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość internetowych sklepów w naszym systemie aby odszukać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 2 699,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Wyświetlona wota 2 699,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

Zintegrowana kierownica/mostek, która elegancko i pewnie trzyma linki oraz przewody, co gwarantuje estetyczny wygląd i udoskonala aerodynamikę. Oszczędź Waty, jeźdź szybciej Z tym aerodynamicznym usprawnieniem kokpit zyskuje na przejrzystości dzięki bezpiecznemu ukryciu linek i przewodów, gwarantującemu wyrafinowany wygląd i bezpłatną szybkość. Kierownica/mostek Aeolus RSL to sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej prędkości względem poprzedniej wersji. To lekki, szybki i łatwy w instalacji pakiet, a ponadto zgodny z Blendr, dzięki czemu bez problemu zamocujesz lampkę albo urządzenie Garmin. Szczegóły artykułu budowa z włókna węglowego OCLV jest superlekka, wytrzymała i pochłania wstrząsy Budowa zintegrowanej kierownicy/mostka ulepsza atrybuty aerodynamiczna i ogranicza masę Sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej szybkości względem poprzedniej wersji Zintegrowany system zarządzania linkami i przewodami trzymany pewnie poprzez śrubę heksagonalną M4, przykręcaną z momentem 5 Nm Profil VR-C (ang. Variable-Radius Compact – kompaktowy, zmienny promień) zagwarantuje dłuższy wysięg i zagięcie W zestawie podstawki Blendr Mono i Duo oraz mocowania na lampki Ion i komputery Garmin Zatwierdzona do wykorzystywania z rurą sterową z włókna węglowego lub ze stopu aluminium

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 2 699,00 zł
Najwyższa cena 2 699,00 zł
W bazie od 03.02.2024
Data aktualizacji 21.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala Ci na porównanie wartości produktu na przestrzeni czasu.

Na chwilę obecną nie mamy danych archiwalnych cenowych dla produktu Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Powiedz nam, co o nim sądzisz.

Nie mamy w bazie jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Do cen pokazanych na poniższej liście dla Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Bontrager nie doliczono ewentualnych kosztów dostawy. Podczas wyboru miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z oponiami o sklepie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Odświeżanie katalogu propozycji cenowych następuje co kilka minut.

 • Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager (idź do Goodsport.pl)

  Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Sklep on-line
  ★★★★★
  2 699,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...