Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C
Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C
Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C

Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C

2 699,00 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Goodsport.plw cenie 2 699,00 zł

Przejrzeliśmy całą bazę sklepów online w systemie BikeTOP aby odnaleźć świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 2 699,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Przedstawiona cena 2 699,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C

Zintegrowana kierownica/mostek, która elegancko i pewnie trzyma linki, a także przewody, co zagwarantuje estetyczny wygląd i poprawia aerodynamikę. Oszczędź Waty, jeźdź szybciej Z tym aerodynamicznym usprawnieniem kokpit zyskuje na krystaliczności dzięki bezpiecznemu ukryciu linek i przewodów, gwarantującemu wyrafinowany wygląd i darmową prędkość. Kierownica/mostek Aeolus RSL to sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej szybkości względem poprzedniej wersji. To lekki, prędki i przystępny w instalacji zestaw, a dodatkowo zgodny z Blendr, dzięki czemu bezproblemowo zamocujesz lampkę lub urządzenie Garmin. Szczegóły produktu budowa z włókna węglowego OCLV jest superlekka, wytrzymała i pochłania wstrząsy Budowa zintegrowanej kierownicy/mostka polepsza cechy aerodynamiczna i ogranicza masę Sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej prędkości względem poprzedniej wersji Zintegrowany system zarządzania linkami i przewodami trzymany pewnie poprzez śrubę heksagonalną M4, dokręcaną z momentem 5 Nm Profil VR-C (ang. Variable-Radius Compact – kompaktowy, zmienny promień) zapewnia dłuższy wysięg i zagięcie W zestawie podstawki Blendr Mono i Duo i mocowania na lampki Ion i komputery Garmin Zatwierdzona do wykorzystywania z rurą sterową z włókna węglowego lub ze stopu aluminium

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 2 699,00 zł
Najwyższa cena 2 699,00 zł
W bazie od 03.02.2024
Data aktualizacji 21.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Obecnie nie mamy historycznych danych cenowych dla produktu Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Napisz, co o nim sądzisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią o produkcie.

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych niżej propozycji dla Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C Bontrager nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów wysyłki Przed wyborem sklepu, zorientuj się w renomie sklepu i pamiętaj o możliwości ujawnienia dodatkowych kosztów. Aktualizacja listy propozycji cenowych następuje co kilkanaście minut.

 • Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C (oferta z Goodsport.pl)

  Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C Sklep on-line
  ★★★★★
  2 699,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...