Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C
Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C
Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C

Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C

2 699,00 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Goodsport.pl: 2 699,00 zł

Przejrzeliśmy całą bazę internetowych sklepów w naszym systemie aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 2 699,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Przedstawiona cena 2 699,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C

Zintegrowana kierownica/mostek, która elegancko i pewnie trzyma linki, a także przewody, co zagwarantuje estetyczny wygląd i udoskonala aerodynamikę. Oszczędź Waty, jeźdź szybciej Z tym aerodynamicznym usprawnieniem kokpit zyskuje na transparentności dzięki bezpiecznemu ukryciu linek i przewodów, zapewniającemu wyrafinowany wygląd i gratisową szybkość. Kierownica/mostek Aeolus RSL to sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej prędkości względem poprzedniej wersji. To lekki, prędki i nieskomplikowany w instalacji pakiet, a na dodatek zgodny z Blendr, dzięki temu bezproblemowo zamocujesz lampkę lub urządzenie Garmin. Detale towaru kompozycja z włókna węglowego OCLV jest superlekka, wytrzymała i pochłania wstrząsy Budowa zintegrowanej kierownicy/mostka polepsza parametry aerodynamiczna i ogranicza masę Sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej szybkości względem poprzedniej wersji Zintegrowany system zarządzania linkami i przewodami trzymany pewnie poprzez śrubę heksagonalną M4, dokręcaną z momentem 5 Nm Profil VR-C (ang. Variable-Radius Compact – kompaktowy, zmienny promień) gwarantuje dłuższy wysięg i zagięcie W pakiecie podstawki Blendr Mono i Duo, a także mocowania na lampki Ion i komputery Garmin Zatwierdzona do użytkowania z rurą sterową z włókna węglowego albo ze stopu aluminium

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 2 699,00 zł
Najwyższa cena 2 699,00 zł
W bazie od 03.02.2024
Data aktualizacji 21.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala Ci na obserwację wartości towaru w czasie.

nie udało się nam pobrać archiwalnych danych na temat cen dla produktu Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C (Kierownice rowerowe). Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Na chwilę obecną brak recenzji Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C. bądź pierwszą osobą, która dodaje opinię!

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych poniżej ofert dla Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C Bontrager nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów zapakowania i wysyłki Przy wyborze miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z renomą sklepu i rozważ dodatkowy koszt związany z wysyłką. Katalog ofert jest uaktualniana co jakiś czas, około raz na kilka / kilkanaście minut.

 • Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C (w sklepie Goodsport.pl)

  Kierownica ze wspornikiem Bontrager Aeolus RSL VR-C Sklep on-line
  ★★★★★
  2 699,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...