Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

3 199,00 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Goodsport.pl: 3 199,00 zł

Przejrzeliśmy bazę internetowych sklepów w bazie aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 3 199,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Przedstawiona cena 3 199,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager

Zintegrowana kierownica/mostek, która elegancko i pewnie trzyma linki i przewody, co gwarantuje estetyczny wygląd i polepsza aerodynamikę. Oszczędź Waty, jeźdź szybciej Z tym aerodynamicznym usprawnieniem kokpit zyskuje na krystaliczności dzięki bezpiecznemu ukryciu linek i przewodów, gwarantującemu wyrafinowany wygląd i darmową prędkość. Kierownica/mostek Aeolus RSL to sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej prędkości względem poprzedniej wersji. To lekki, prędki i prosty w instalacji pakiet, a dodatkowo zgodny z Blendr, dzięki czemu bezproblemowo zamocujesz lampkę lub urządzenie Garmin. Szczegóły artykułu konstrukcja z włókna węglowego OCLV jest superlekka, wytrzymała i pochłania wstrząsy Budowa zintegrowanej kierownicy/mostka ulepsza właściwości aerodynamiczna i ogranicza masę Sprawdzona w tunelu aerodynamicznym oszczędność 7 W, a więc 10% więcej prędkości względem poprzedniej wersji Zintegrowany system zarządzania linkami i przewodami trzymany pewnie poprzez śrubę heksagonalną M4, przykręcaną z momentem 5 Nm Profil VR-C (ang. Variable-Radius Compact – kompaktowy, zmienny promień) zagwarantuje dłuższy wysięg i zagięcie W komplecie podstawki Blendr Mono i Duo oraz mocowania na lampki Ion i komputery Garmin Zatwierdzona do użytkowania z rurą sterową z włókna węglowego lub ze stopu aluminium

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 3 199,00 zł
Najwyższa cena 3 199,00 zł
W bazie od 03.02.2024
Data aktualizacji 21.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwala użytkownikowi na obserwację wartości produktu na przestrzeni czasu.

Na tę chwilę nie mamy archiwalnych danych dotyczących ceny dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym kupującym.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią o produkcie.

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Bontrager, przedstawionych poniżej, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Zanim dokonsz zakupu, pozyskaj informacje o prestiżu sklepu i nie zapomnij o możliwości ujawnienia kosztów powiązanych z wysyłką. Lista ofert jest aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka / kilkanaście minut.

 • Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager (idź do Goodsport.pl)

  Kierownica ze wspornikiem aeolus rsl vr-c Bontrager Sklep on-line
  ★★★★★
  3 199,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...