Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse
Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse
Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse

Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse

Ostatnia cena
450,00 zł

Informacje o ofertach

Aktualnie Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse z kategorii sakwy, torby i plecaki rowerowe nie jest dostępny w żadnym monitorowanym sklepie. Ostatnia zapamiętana cena produktu to 450,00 zł została zapamiętana 14.07.2024. Sprawdź dostępność w przyszłym terminie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Sakwy, torby i plecaki rowerowe
  • Vaude

Opis Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse

praktyczna torba rowerowa z wytrzymałego, powlekanego poliestru ma należycie zorganizowane wnętrze. Obfita komora główna proponuje sporo miejsca i praktyczny organizer z wyściełaną przegrodą na laptopa, uchwytami na butelki i klucze, kieszeniami na długopisy, a także zapinaną na zamek przegrodą z tyłu. Dzięki specjalnie opracowanemu zapięciu, torbę można łatwo i bezpiecznie zamocować na bagażniku, a także ekspresowo ponownie zdjąć. Dzięki odpinanemu paskowi na ramię, torbę można jeszcze nosić swobodnie w poprzek ciała. Torba doskonale nadaje się do pracy i nauki, celów sportowych lub na wycieczkę po mieście.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse
Kategoria Sakwy, torby i plecaki rowerowe
Marka Vaude
EAN 4062218380134
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 28.10.2022
Data aktualizacji 14.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwala Ci podejmować przemyślane decyzje zakupowe.

Nie udało nam się pobrać historycznych danych na temat cen dla produktu Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse. Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych bardzo ważna! Dodaj swoją recenzję produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Do cen wyświetlonych na poniższej liście dla Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse Vaude nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki / dostawy. Przed określeniem, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach sklepu i dodaj do prezentowanej ceny ewentualny koszt dostawy. Odświeżanie listy sklepów ma miejsce co kilka minut.

  • Przepraszamy bardzo, ale chwilę obecną nie udało się znaleźć żadnych proponowanych ofert dla Vaude torba rowerowa mineo 42 cm przegroda na laptopa eclipse.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Sakwy, torby i plecaki rowerowe

...