GARMIN VIRB XE Cycling Bundle

NOWOŚĆ

  • Producent : GARMIN GARMIN
  • Dostępność: Niedostępny

899,00 zł 1 949,00 zł

Przeżyj jazdę jeszcze raz

  • Kamera sportowa VIRB XE z akumulatorem umożliwiającym nawet 2-godzinne nagrywanie w rozdzielczości 1080p (60 kl./s) i funkcją stabilizacji obrazu
  • G-Metrix™ na bieżąco śledzi Twoje ruchy i wyświetla informacje o nich na zaawansowanych licznikach, wykresach oraz na inne sposoby
  • Tętno, rytm, moc, prędkość i inne parametry rejestrowane przez czujniki ANT+® — wszystko dzięki zgodnym urządzeniom Garmin¹
  • Zawiera uchwyty rowerowe i kartę pamięci microSD™ o pojemności 16 GB
  • Obsługuj kamerę bezpośrednio z poziomu zgodnych urządzeń Edge® dzięki funkcji ANT+

Stworzony dla rowerzystów

Zestaw rowerowy VIRB XE zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje przygody same się opowiadały, a relacja była jeszcze ciekawsza. VIRB XE to jedyna kamera sportowa HD z czujnikami G-Metrix. Dzięki temu może nie tylko rejestrować obraz w wysokiej rozdzielczości, lecz także nakładać szczegółowe dane G-Metrix na materiał filmowy w celu prezentowania prędkości, odległości i intensywności jazdy. Wytrzymała, kompaktowa kamera, która sprawdzi się podczas każdej jazdy i w każdych warunkach. Wodoodporność do głębokości 50 metrów bez dodatkowej obudowy do nurkowania sprawia, że można rejestrować dźwięk bez obaw o stan kamery. Zestaw rowerowy VIRB XE zawiera także wielofunkcyjny uchwyt, uchwyt na kask z otworami wentylacyjnymi, uchwyty na rury oraz kartę pamięci microSD o pojemności 16 GB.

W zestawie wielofunkcyjny uchwyt rowerowy

Ten wielofunkcyjny uchwyt rowerowy umożliwia jednoczesne wpięcie do niego zarówno kamery, jak i (opcjonalnie) kompatybilnego urządzenia Edge, redukując całkowite obciążenie roweru oraz zapewniając prosty i trwały montaż urządzeń na kierownicy. Uchwyt ma wysięgnik pozwalający umiejscowić komputer rowerowy na linii wzroku (urządzenie Edge mocowane jest do górnej części, a kamera VIRB XE do dolnej części uchwytu), co umożliwia wygodny podgląd danych i bezpieczniejsze użytkowanie. Obsługuj VIRB XE bezpośrednio z poziomu zgodnych urządzeń Edge za pomocą funkcji ANT+.

Filmy i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości

Nagrywaj każdą jazdę na rowerze w rozdzielczości Full HD 1080p i z prędkością 60 kl./s szerokokątnym obiektywem o wysokiej jakości. Opracowana z myślą o bardzo trudnych warunkach pracy kamera VIRB XE zapewnia żyroskopową stabilizację obrazu i atrakcyjne, wyraźne 12-megapikselowe zdjęcia, rejestrowane z szybkością nawet 30 klatek na sekundę.

Technologia G-Metrix

Naprawdę zjeżdżałeś z prędkością 60 km/h? Dzięki G-Metrix możesz to teraz udowodnić znajomym, prezentując na zarejestrowanym filmie szczegółowe dane, takie jak prędkość, dystans czy przeciążenie.

Aplikacja VIRB Mobile i oprogramowanie do edycji filmów

Podłącz jedną lub kilka kamer VIRB XE do aplikacji Garmin VIRB® Mobile w smartfonie lub tablecie. Następnie możesz konfigurować ujęcia dzięki podglądowi na żywo, sterować kilkoma kamerami i wyświetlać rejestrowany przez nie obraz, odtwarzać i edytować nagrany materiał, nakładać dane G-Metrix oraz umieszczać i udostępniać filmy w Internecie — wszystko bez konieczności używania komputera. Ponadto nasze bezpłatne oprogramowanie VIRB® Edit umożliwia edycję materiału, dodawanie ścieżki dźwiękowej, przełączanie między obrazem z poszczególnych kamer i regulację liczników G-Metrix, a także bieżące, automatyczne aktualizowanie oprogramowania kamery.

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt naszego konsultanta

weryfikator

Szybki kontakt

61 840 32 33

sklep@biketop.pl

Odbiór własny

Poznań
ul.Dąbrowskiego 449a
ul.Naramowicka 68

Wysyłka GRATIS

Kurierem

Dla zakupów powyżej 500,00 zł

Szybkie płatności online